Keşan Sebze Manav ve Bakkallar Odası halkla buluştu

Erdoğan DEMİR/ EDİRNE (İGFA) – Keşan Zerzevat Bakkal ve Manavlar Odası Lider vekili Mustafa Çakır ve yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz cumartesi günü halk pazarını ziyaret ederek, pazar esnaflarına ve halka Ramazan Imsakiyesi dağıtarak Ramazan ayını tebrik etti. Güzel Ramazanlar dileklerini iletti.

Esnafların ve halkın talep ve isteklerini dinleyen oda yetkilileri, pazar yeri ile ilgili iki değerli hususta ortak bir görüşe rastladıklarını belirtti:

1. Pazar Yeri Alanının Kapanması: Hem esnaflar hem de halk, pazar yerinin üzerinin hemen kapatılmasını talep ediyor.

2. Hayat Pahalılığı: Artan besin fiyatları ve genel hayat pahalılığı, esnafı ve halkı ortak bir formda endişelendiriyor.

Ramazan Ayı’nın gelişi ve havaların hoşluğuyla birlikte pazar yerinde gözle görülür bir kalabalık oluştu. Ramazan’ın rahmeti şimdiden kendini gösteriyor.

Keşan Zerzevat Manav ve Bakkallar Odası, Ramazan Ayı’nın ülkemize, kentimize, esnaflarımıza ve tüm inananlara memnunluk, sıhhat, bolluk ve huzur getirmesini diliyor.

Halk pazarında kıymetli halkımıza ve esnafımıza Ramazan Imsakiyesi dağıtılarak Ramazan ayında gönüllerinde huzur, sofralarında rahmet olması temennisinde bulunuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir