Hadise o isimle aşka yelken açtı! Sosyal medya paylaşımı ele verdi: Meğer Hadise ile yıllar önceden tanıyormuş…

Hadise’nin aşk bildirileri ifşa oldu. Konuşmalardaki kişinin eski flörtü olduğu ortaya çıktı. Hadise kiminle aşk yaşıyor? Hadise’nin yeni sevgilisi kim? Hadise’nin yeni sevgilisini duyunca şaşıracaksınız? İşte ayrıntılar…

HADİSE YENİ AŞKA YELKEN AÇTI!

Hadise yeni aşkı ile gündeme geldi. Aşk bildirileri ifşa edildi. Hadise’nin eski flörtü çıktı. Fransız boksör ile konuşmaları olay yarattı.

2022’de gündemde olan Mehmet Dinçerler ve Hadise evliliği boşanma ile sonuçlandı. Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye taktığı yüzüğün uydurma olduğu tez edildi. Akabinde Ebru Gündeş’in evli olduğu süreç içerisinde eşi Reza Zarrab ile aşk yaşadığı argümanlar ortasında yer aldı.

Geçtiğimiz süreçte ise Icardi’yi takibe alan Hadise bu sefer spor dünyasında diğer tarafa yöneldi. Fransız boksör ile aşk yazışmaları gündemde yerini aldı. Hadise’nin ifşa olan aşkının kim olduğu görenleri şaşırttı. Savlara nazaran Hadise’nin yeni aşkı eski flörtü çıktı.

Ünlü müzikçi Hadise, Fransız kick boks şampiyonu olan Cyril Benzaquen’le aşk tezleri yer aldı. Yazışmalar toplumsal medyada çok konuşulanlar ortasında oldu. Televizyon programında ‘Hadise’nin yeni aşkı’ olarak argüman edildi. Hadise toplumsal medyada paylaşımın altına ‘Seni bu türlü görmek istiyorum.’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir